FAQ

Odpowiedzi na nurtujące pytania :)

Jak długo trwają zakupy?

Czas trwania zakupów to około 3 godziny. Przez ten czas jesteśmy w stanie skompletować zaplanowane zestawy. Jest to podstwowa opcja. Na duże zakupy – wymianę całej garderoby, trzeba przeznaczyć ok. 5-6 godzin.

Czy muszę kupować wszystko?

Zakupy ze stylistką są od tego, żeby ustalić Twoje indywidualne oczekiwania. Nie musisz kupować czegoś, co Ci się nie podoba – na tym polega usługa, że kompletujemy zestawy, w których będziesz czuła się swobodnie, dobrze i przede wszystkim – sobą.

Czy mogę iść na zakupy z przyjaciółką/mamą/mężem?

Podczas zakupów skupiam się w 100% na Twojej osobie. Chcę żeby ten czas był dla Ciebie najbardziej wartościowy. Dodatkowa osoba zwykle ciut rozprasza, ma własne wizje – które zazwyczaj pasują do jej stylu i wyobrażeń. Kolejnym aspektem jest czas zakupów i długie oczekiwania pod przymierzalniami – mało która przyjaciółka była w stanie to wytrzymać, mąż – żaden:).

Czy ubrania są w cenie usługi?

Nie. Usługa personal shopper to zaangażowanie wiedzy, czasu, doświadczenia, chęci pomocy Tobie.

Ile pieniędzy muszę przeznaczyć na zakupy?

Generalnie suma oscyluje ok. 1500zł, żeby kupić to, co zostało zaplanowane. Często suma ta jest niższa. Czasem przy wyborze 2,3 par butów o wiele wyższa. Zależy to również od wybranych sklepów. Czasami mam do rozplanowania kwoty o wiele niższe – wtedy skupiamy się na szukaniu rzeczy niezbędnych lub uzupełniających.

W jakich sklepach robimy zakupy?

W dowolnych. Wstępnie ja wysuwam propozycję bazując na swoim doświadczeniu i wiedzy. Jeśli jesteś przywiązana/y do konkretnych marek – również zostaną naniesione na plan zakupowy. Firma Lusty nie pobiera prowizji od żadnych sklepów i nie jest związana żadnymi umowami handlowymi.

Mam 500zł - czy za to mogę zrobić zakupy?

Jest taka opcja zakupów – wtedy zazwyczaj wybieramy niezbędne ubrania, przymierzamy inne i ustalamy co jest najlepsze dla sylwetki i jak robić zakupy w przyszłości.

Jak korzystać z bonu upominkowego?

Bon jest oznaczony numerem identyfikacyjnym, imieniem i nazwiskiem osoby obdarowywanej. Można go wydrukować i wręczyć lub wysłać mail’em.

Czy można kupić bony w serwisach zakupów grupowych?

Polityka firmy Lusty daleka jest od uczestniczenia w tego typu pośredniczących serwisach. Najważniejsza jest jakość usług.

Czy usługa "wspólne zakupy" dotyczy tylko kobiet?

Zajmuję się stylizacjami kobiecymi jak i męskimi – w tym przypadku panuje równouprawnienie.:)

Jak długo trwa Przegląd Szafy?

Zazwyczaj trwa od 2-3 godzin – w zależności od wielkości szafy.

Czy muszę się jakoś przygotować do przeglądu?

Nic nie trzeba przygotowywać. Należy mieć tylko na uwadze łatwy dostęp do szafy i to, że jest dość dużo przymierzania.

Mam małe dziecko w domu, muszę robić przerwy...

Staram się dostosowywać do potrzeb – kilkuminutowe przerwy są jak najbardziej ok. Nie ma to żadnego wpływu na Przegląd Szafy.

Na czym polega usługa Przegląd Szafy?

Dzielę ubrania na te, które są odpowiednie dla twojej figury i zgodne z typem kolorystycznym, te które są do przeróbki i te które ewidentnie nie nadają się do niczego. Aranżujemy zestawy, patrzymy czego w szafie brakuje – co trzeba dokupić, żeby było spójnie i stylowo.

Czy muszę dokupić analizę kolorystyczną i sylwetki?

Analiza sylwetki i kolorystyczna zawierają się w usłudze przeglądu szafy jak i w usłudze wspólnych zakupów. Jeśli wybierasz obie usługi, to po prostu na zakupach nie ma rozmowy wstępnej = są one dłuższe o tą rozmowę.

Co to jest E-Stylista?

Jest to pierwszy w Polsce autorski projekt stylizacji via internet. Na podstawie zdjęć i formularza określany jest typ urody i budowa sylwetki, doradzana stylizacja. Taki E-Stylista zastępuje całkowicie kilkugodzinne spotkanie ze stylistką.

Co muszę przygotować do E-Stylisty?

Chwilę czasu na zrobienie zdjęć i wypełnienie formularza. Po podjęciu decyzji o stylizacji przez internet – wysyłam dokładny opis jak należy zrobić zdjęcia i na co zwracać uwagę.

Czy E-Stylista to program komputerowy?

E-Stylista to moje całkowite zaangażowanie w dokładny opis i analizę sylwetki i stylu. Nic nie jest tutaj sztucznie zaprogramowane i przypasowywane. Każda analiza jest robiona z niezwykłą starannością i każdy jest indywidualnie traktowany.

Co daje mi E-Stylista?

E-Stylista jest zbiorem porad dotyczących typu sylwetki, kolorów, porad stylistycznych, które wystarczą na długie lata. Pomaga uporządkować swoją szafę, robić zakupy, odnaleźć i zrozumieć swój styl.

Dla kogo jest E-Stylista?

Jeśli tutaj zaglądasz – to dla Ciebie.:)

Jaki jest zakres szkoleń dla firm?

Szkolenia dla firm są szyte na miarę potrzeb i oczekiwań. Są to szkolenia stricte zakresu dress code i psychologii wizerunku jak i szkolenia/warsztaty w formie indywidualnych porad dla pracowników.

Nie chodzi o mnie... chodzi o Ciebie;)

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z tytułem mgr ekonomii :) Jednak najbardziej z całej ekonomii i marketingu zawsze interesował mnie wizerunek i to nie tylko ten w biznesie. Wiedzę poszerzyłam dzięki letnim kursom Central St. Martins oraz IED Barcelona.

FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Dzięki temu możesz rozwiać niektóre wątpliwości dotyczące Wspólnych Zakupów / Personal Shopper, Przeglądu Szafy, E-Stylisty oraz szkoleń dla firm.
Jeśli na liście nie ma interesującej Cię odpowiedzi – śmiało napisz do mnie mail’a.

Skontaktuj się
kontakt-mail-do-stylistki
kontakt-formularz-do-stylistki