Aleksandra Lubczańska

Jedna z pierwszych stylistek w Poznaniu i Personal Shopperek w Polsce. Od 2006 stylizuje, odmienia szafy i doradza w kwestiach wizerunkowych. Doświadczenie poparte udziałem w letnich short courses na IED Barcelona i CMS London oraz kursach Business of Fashion.
Mgr Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, takie wykształcenie pomaga zrozumieć i zadbać o dress code i wizerunek zarówno klasy biznesowej jak i polityków/osób publicznych.
Pisze artykuły dla portali internetowych, od kilku lat na stałe związana z ToJaKobieta.pl. Współpracowała z TkMaxx przy wszystkich Styling Tour, współtworzyła katalogi znanych polskich marek odzieżowych, stylizowała w TVP.
Dzięki własnemu projektowi E-Stylista, który realizuje od 7 lat ubiera również klientki z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Irlandii, Szwecji, Norwegii.

Czemu stylistka? Spotykam fantastycznych ludzi i pomagam im czuć się i wyglądać fantastycznie:) niezależnie od ich rozmiaru, sylwetki, wieku czy budżetu. Nie ma nic lepszego niż ta chwila, kiedy ktoś nagle prostuje się, wygląda pewniej i uśmiecha się szerzej. Jest to jeden z najlepszych momentów tej pracy.

KONTAKT@LUSTY.PL

+48 698110898