Najlepsze stylistki

najlepsza stylistka opinie

Najlepsze stylistki

Prawie wszystkie mają długie włosy, piękne uśmiechy i niesamowite wyczucie stylu. To one wpływają na nasz świat nie mniej niż projektanci mody. Od nich często zależy, która rzecz zostanie wykorzystana w kampanii reklamowej, jak ma wyglądać modelka na wybiegu oraz dbają o garderobę gwiazd. To ich pomysły wpływają na styl milionów kobiet na całym świecie.

Wspaniała szóstka stylistek (oczywiście ze świecznika, bo tą listę można by było mocno wydłużyć:)). Daleko im do wyglądu tzw. profesjonalisty od wizerunku, który zazwyczaj kojarzy się z wystylizowaną krótką fryzurą i białym kołnierzykiem. Ale to właśnie one trzęsą światem mody, dbają o wizerunek potężnych i wpływowych ludzi, a gwiazdy kina ufają im w 100%.

stylist1

Elisabeth Stewart. Najbardziej znane klientki: Julia Roberts, Cate Blanchett, Jessica Chastain, Amanda Seyfried, Sandra Bullock.
Studiowała dziennikarstwo i pracowała jako edytor w Women’s Wear Daily i w NEW YORK TIMES. Punktem zwrotnym było spotkanie z Calistą Flockhart, która została jej pierwszą klientką. Jej styl jest klasyczny, oszczędny, z lekkim wpływem glamouru. Potrafi genialnie podkreślić wszelkie zalety swoich klientek i perfekcyjnie oddać ich charaktery.

stylist_clients1
stylist2

Petra Flannery. Ubiera Emmę Stone, Claire Danes, Daisy Ridley i Amy Adams.
Uwielbia marki Chanel, Celine, The Row i Givenchy. Wybierając sukienki na czerwony dywan dla swoich klientek najpierw wybiera krój, potem odcień, a potem patrzy, czy styl zgadza się z kolorem. Uważa, że zły kolor potrafi odebrać cała klasę danemu krojowi.

stylist_clients2
stylist3

Micaela Erlanger.  Ubiera m.in. Lupitę Nyong’o, która swoim strojem od początku zajmuje miejsca na liście najlepiej ubranych, Jareda Leto, Hilary Swank i Meryl Streep. Jej styl jest eklektyczny, czasem mocno zwariowany, ale zawsze wszystko ze sobą gra.

stylist_clients3
stylist4

Karla Welch to jedyna krótkowłosa w tym zestawieniu najbardziej wpływowych stylistek. Ma ewidentnie rockowy charakter. Potrafi sprawić, że stroje jej klientów są niebanalne, odstają od reszty i zapadają w pamięć. Ubiera m.in. Olivię Wilde, supermodelkę Karlie Kloss, Robin Wright, Pink, Justina Biebera (tak, tak, to ona jest odpowiedzialna za look Biebera), Zooey Deschanel i Michelle Monaghan. Umiejętnie łączy Pradę z Givenchy, Calvina Kleina z Saint Laurent a do tego wszystkiego wmiksowuje jeszcze Diora i Comme des Garcons. Mieszanki wybuchowe, ale jakie spektakularne.

stylist_clients4
stylist5

Leslie Fremar to najspokojniejsza dusza wśród stylistek. Ze swoimi klientkami przyjaźni się na tyle, że absolutnie ufają jej wyborom. Z kolei sama poprosiła Julianne Moore, aby ta pomogła urządzić jej mieszkanie. Generalnie Fremar jest absolutnie genialna jeśli chodzi o wybór sukienek na czerwony dywan, dlatego grono jej wiernych klientek (Julianne Moore, Reese Witherspoon, Charlize Theron, Scarlett Johansson, Jennifer Connelly) zawsze należy do czołówki  najlepiej ubranych.

stylist_clients5
stylist6

Megastylistka, od której wszystko się zaczęło. Rachel Zoe. Podobno namawia swoje klientki na drastyczne diety odchudzające (sama jest mocno chuda), lubi błyszczeć, uwielbia styl glamour. Ma własną linię odzieżową. Świetne balansuje na granicy glamour-kiczu i glamour-klasy, wie gdzie leży cienka linia i nigdy jej nie przekracza. Jej klientki to m.in. Jennifer Lawrence, Sofia Vergara, Jennifer Garner, Naomi Watts, Demi Moore, Saoirse Ronan, Cameron Diaz, Anne Hathaway i Margot Robbie.

stylist_clients6
Brak komentarzy

Napisz komentarz