Osobisty E-Stylista

Spersonalizowana stylizacja online

Osobisty E-Stylista

Jest to projekt, dzięki któremu dowiesz się drogą elektroniczną o mocnych i słabych stronach własnej sylwetki. Specjalnie dla Ciebie zostanie sporządzony zestaw reguł, które będziesz mogła (mógł) sama (sam) zastosować idąc na zakupy lub też robiąc przegląd szafy.
Dowiesz się, w jakim kroju będzie Ci najlepiej, jak powinny wyglądać bazowe ubrania w Twojej szafie. Jakie materiały i kolory do Ciebie pasują.
Otrzymasz plik w formacie, który będzie Ci odpowiadał, do wydrukowania lub do zapisania. Zestaw reguł i podpowiedzi, które na pewno rozwieją istniejące wątpliwości lub utwierdzą w konkretnym kierunku.

Przemysł modowy co sezon wypuszcza na rynek całe spektrum nowych, ciekawie skrojonych i kolorowych ubrań. Dzięki jasno rozpisanym regułom będziesz wiedzieć, które z modowych linii będą dla Ciebie najlepsze. Te reguły uchronią Cię przed zakupem ubrań nieodpowiednich dla Ciebie, a pozwolą wybrać te, w których będziesz wyglądać stylowo i zjawiskowo. Jest to rodzaj MAPY, dzięki której nie zginiesz w świecie mody. Zarówno ubrania jak i dodatki przestaną stanowić problem.
Dzięki temu nabierzesz pewności siebie. Dobrze dopasowana garderoba zawsze podnosi poczucie własnej wartości. Poprzez lepszą prezentację samej siebie (samego siebie) wierzy się w siebie i swoje możliwości.

 

‘To nie pieniądze sprawiają, że jesteś dobrze ubrana/ubrany, to zrozumienie’
Christian Dior

 

Na co możesz liczyć:
wiedzę na temat swojej sylwetki, fryzury, kolorów i krojów,
– ogólny zarys i kierunek, wszystkie podstawowe wiadomości, często też rozszerzone o nasuwające się spostrzeżenia,
absolutną dyskrecję – nigdy żadne ze zdjęć nie pojawiło się na moim blogu/facebooku – warto sprawdzić Politykę Prywatności,
indywidualne podejście,
pozytywną energię :)

Zamów teraz !

kontakt

Kategoria

Moda/Styl

Tagi
e-stylista, stylista online, wirtualny stylista