Kobieta

Znajdź swój styl !

Kobieta

Być może kupowanie ubrań napawa Cię strachem, odpycha Cię, być może kochasz zakupy – więc czemu jest tak, że prawie nigdy nie nosisz tych rzeczy, które kupiłaś? A może kupujesz czarne spodnie, gładkie topy, spodnie, topy, spodnie, topy, spodnie, topy – rozumiesz, o co mi chodzi?

Chcę, żebyś widziała zakupy jako miłe i ekscytujące doznanie. Niepewność i wątpliwości nie powinny odbierać Ci dobrej zabawy, kiedy szukasz czegoś wyjątkowego.
Moje ‘zakupowe’ doświadczenie jest do Twojej dyspozycji, właśnie po to, aby dać Ci wsparcie, szczere, krytyczne spojrzenie stylisty. Pomogę Ci znaleźć rzeczy, których może sama byś nigdy nie znalazła, a które będą idealne dla Ciebie. Pomogę odnaleźć fasony, style i kolory, które pasują do Twojej figury, osobowości, stylu życia i portfela.

Pomogę Tobie odnaleźć Ciebie!

Na spotkaniu przed zakupami podyskutujemy o Twoich zainteresowaniach, sposobie bycia, ulubionych ubraniach, kolorach, a nawet muzyce. Potem pójdziemy na zakupy, aby znaleźć dla Ciebie zestaw ubrań, które będą dopasowane do Twojej wrażliwości, siły, energii i przekonań – przecież ubranie nie istnieje w oderwaniu od człowieka.

Zamów teraz !

kontakt

Kategoria

Moda/Styl

Tagi
metamorfoza, osobista stylistka, personal shopper, stylistka Poznań