Mężczyzna

Znajdź swój styl !
  • stylowy mężczyzna
  • moda męska

Mężczyzna

Czy, kiedy przymierzasz modne ubrania, czujesz się jak nietrafiony członek boysbandu (albo gorzej, ojciec członka boysbandu!)?
Może Twoi koledzy wyglądają świetnie, a Ty nie czujesz, że ‘dajesz radę’? A może podejrzewasz, że jesteś ‘niezauważalny’ przez to, w jaki sposób prezentujesz siebie?

Jesteśmy ciągle bombardowani obrazami ludzi, którzy wyglądają nieskazitelnie, przez co większość ludzi ocenia nas po tym jak wyglądamy. Nie jest to fair, ale ciągle się zdarza. Ludzie zatrzymują się w punkcie ‘pierwszego wrażenia’ i nie patrzą co ‘jest w środku’. Trzeba więc ich zachęcić, żeby nie zatrzymywali się tylko na tym wrażeniu, ale mieli ochotę zobaczyć więcej.

Pomogę Ci to osiągnąć, będę służyć radą, szczerym, krytycznym spojrzeniem stylisty. Pomogę Ci znaleźć ubrania, które pasują do Twojej sylwetki, osobowości, stylu życia i portfela.
Na spotkaniu przed zakupami podyskutujemy o Twoich zainteresowaniach, sposobie bycia, ulubionych ubraniach, kolorach, a nawet muzyce. Potem pójdziemy na zakupy, aby znaleźć dla Ciebie zestaw ubrań, które będą dopasowane do Twojej wrażliwości, siły, energii i przekonań – przecież ubranie nie istnieje w oderwaniu od człowieka.

Zamów teraz !

kontakt

Kategoria

Moda/Styl

Tagi
moda męska, stylistka