Przegląd Szafy

Odśwież swój styl !

Przegląd Szafy

Czy Twoja szafa wygląda jakby przeszło przez nią tornado? Czy jest w niej porządek i wszystko jest precyzyjnie poukładane?
To nieważne!
Jeśli stajesz przed nią i zastanawiasz się, co na siebie włożyć i w końcu wybierasz ‘bezpieczną, tą samą, codzienną opcję’ to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz, co masz w szafie.
Czy są w niej jakiekolwiek kolory? Czy raczej króluje beż i czerń? Wszystko to staje się nieistotne, jeśli ubrania nie pasują do CIEBIE! Ty i Twoja szafa potrzebujecie stylistki!:)

Pomogę Ci bezlitośnie pozbyć się tych niepasujących i psujących atmosferę w szafie. Tych, które schowały się z myślą o ‘szczuplejszych’, ‘bardziej dopasowanych’, ‘innych’ czasach. Tych, co starają się zrobić z Ciebie piękny obiekt o kształcie lodówki i nawet tych najmodniejszych, które jednak były błędem – ponieważ nic nie robią dla twojego jedynego, niepowtarzalnego stylu!


‘Ubieraj się do ciała, które masz, a nie do tego, które chciałabyś mieć’

Wszystko jest oparte na bazie (podstawie). Twoja szafa również. Mając dobrą, sprawdzoną bazę (rzeczy w których się naprawdę dobrze czujesz i dają się łączyć z innymi) łatwo dobrać modne, ciekawe uzupełnienia.
Po pierwsze trzeba się zastanowić, co może zostać, a co MUSI odejść.
Po drugie jak połączyć to, co już masz, żeby stworzyć szykowny wygląd.
Po trzecie – czego ewentualnie brakuje i jak mają wyglądać następne zakupy – brak bazy czy raczej dodatków.
Wreszcie sprawa ostatnia – jak efektywnie i sensownie przechowywać ubrania, aby mieć łatwy dostęp i możliwości łączenia.
Na co możesz liczyć:

– sensowny przegląd szafy pod względem stylu i użyteczności,
– praktykę i świadomość co się sprawdza w szafie,
– informacje co trzeba zmienić, dodać, pozbyć się,
zawsze – na kontakt jeśli coś uciekło z głowy po spotkaniu,
pozytywną energię:)

przegląd szafy
Zamów teraz !

kontakt

Kategoria

Moda/Styl

Tagi
odświeżenie garderoby, przegląd szafy, stylistka